Posadzki komercyjne – płytki z zapięciami

Szukasz szybkiego sposobu na wykończenie posadzki komercyjnej? Nie chcesz zdecydować się na skomplikowane prace montażowe? W takim przypadku warto sprawdzić płytki z zapięciami – to specjalny rodzaj płytek samozamykających się, które można układać na podłodze jak klocki. Co warto o nich wiedzieć?

 Jaką płytkę wybrać do powierzchni komercyjnych ?

Systemy płyt samozamykających się mają szerokie zastosowanie, między innymi sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej, a także w różnych gałęziach przemysłu. To interesująca alternatywa dla zwykłych posadzek przemysłowych i podłóg, a także szybki sposób na ich renowację, ponieważ płyty tego rodzaju można układać także na zaolejonych czy spękanych nawierzchniach. Specjalny system zapięć powoduje, że nawierzchnia prezentuje się jednolicie, a montaż jest wyjątkowo prosty i szybki.

Dzisiaj systemy te dostępne są w wielu krajach na całym świecie. W Polsce można kupić przede wszystkim płytki R-Tek w systemie R-Tile, który dostępny jest w szerokiej gamie struktur oraz kolorów do wyboru.

odporne-wykladziny

 Dlaczego warto wybrać płytki z zapięciami?

  • łatwa i szybka instalacja – płytki nie wpływają na obecną nawierzchnię
  • brak szczególnego przygotowania podłoża – należy tylko uzupełnić ubytki i odkurzyć lub zamieść podłoże
  • doskonała izolacja akustyczna i termiczna – zapewnia ciszę i ciepło
  • wysoka wydajność – lepsza niż w przypadku posadzek wylewanych, betonu czy żywicy
  • przyciągający wzrok wygląd – systemy płyt samozamykających się są dostępne w różnych kolorach, można też układać je w kolorowe szachownice
  • wysoka odporność mechaniczna – płyty są odporne nawet na mocne uderzenia i nie można ich połamać
  • niski koszt eksploatacji – można je łatwo czyścić i w razie potrzeby wymienić pojedyncze płytki bez konieczności demontażu całej podłogi

Prezentowane systemy nadają się do takich wnętrz komercyjnych jak sklepy, obiekty użyteczności publicznej, warsztaty, salony samochodowe, także mogą być stosowane w obiektach gastronomicznych, na korytarzach, w piwnicach, magazynach czy garażach. Można przygotowywać z nich też podłogi sportowe do siłowni, obiektów fitness, czy też hal sportowych.

Płytki R-Tek obejrzeć można tutaj: http://www.wykladzinywapol.pl/polecane-produkty/r-tek.

Michał

Dumny właściciel prężnie rozwijającej się w mieście rodzinnym firmy budowlano-wykończeniowej. W wolnym czasie lubi obejrzeć dobry film i wyjść z przyjaciółmi do restauracji. Zwolennik dzielenia się wiedzą w Internecie.

More Posts

Related Posts

Michał

Dumny właściciel prężnie rozwijającej się w mieście rodzinnym firmy budowlano-wykończeniowej. W wolnym czasie lubi obejrzeć dobry film i wyjść z przyjaciółmi do restauracji. Zwolennik dzielenia się wiedzą w Internecie.